HOME / Oferta / Akcesoria Warsztatowe

Akcesoria Warsztatowe

Oferujemy wysokiej jakości akcesoria warsztatowe. Od ponad 10 lat dostarczamy klientom szereg nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. Dzięki długoletniemu doświadczeniu dokładnie wiemy, czego potrzebują firmy z branży budowlanej. W efekcie możemy pochwalić się wyjątkowo szeroką ofertą, która odpowiada na najróżniejsze wyzwania dzisiejszych przedsięwzięć realizowanych na placu budowy.

Produkty, które oferujemy, są siłą napędową różnego rodzaju projektów, również tych o dużym zasięgu. Dzięki nam przedsięwzięcia budowlane przynoszą oczekiwane efekty i mogą odbywać się bez zakłóceń. Działamy przy tym wielokierunkowo – nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych, jak i małych firm. Współpracujemy także z klientami indywidualnymi, którzy są zainteresowani samodzielnym wykonaniem przydomowej instalacji. Z nami zadbasz o pomyślne zakończenie każdego projektu realizowanego na placu budowy i przedłużysz żywotność swoich maszyn budowlanych.

W Dor-An znajdziesz praktyczne i solidne narzędzia dedykowane profesjonalnej pracy warsztatowej. Oferujemy szereg akcesoriów warsztatowych przeznaczonych do maszyn budowlanych różnego rodzaju. Narzędzia, które proponujemy, służą serwisowaniu koparek, minikoparek, ładowarek i wielu innych urządzeń. Dzięki nam skompletujesz wszystkie narzędzia, których potrzebujesz w swoim warsztacie.

  • Klucze imbusowe
  • Kombinerki wielofunkcyjne

Części do maszyn
Rury i kształtki
Zakuwanie węży

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń +14 627 91 12

Wprowadź poprawny nr tel.

Weryfikacja Captcha jest wymagana