HOME / Oferta / Chemia Warsztatowa
Chemia warsztatowa

Chemia Warsztatowa

Chemia warsztatowa to nasza specjalność. Od ponad 10 lat dostarczamy klientom szereg nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. Dzięki długoletniemu doświadczeniu dokładnie wiemy, czego potrzebują firmy z branży budowlanej. W efekcie możemy pochwalić się wyjątkowo szeroką ofertą, która odpowiada na najróżniejsze wyzwania dzisiejszych przedsięwzięć realizowanych na placu budowy.

Produkty, które oferujemy, są siłą napędową różnego rodzaju projektów, również tych o dużym zasięgu. Dzięki nam przedsięwzięcia budowlane przynoszą oczekiwane efekty i mogą odbywać się bez zakłóceń. Działamy przy tym wielokierunkowo – nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych, jak i małych firm. Współpracujemy także z klientami indywidualnymi, którzy są zainteresowani samodzielnym wykonaniem przydomowej instalacji. Z nami zadbasz o pomyślne zakończenie każdego projektu realizowanego na placu budowy i przedłużysz żywotność swoich maszyn budowlanych.

Wiemy, jak ważna jest systematyczna dbałość o maszyny budowlane. Dlatego proponujemy rozległą ofertę produktów do zabezpieczania i serwisowania maszyn pracujących na placach budowy. Odnajdziesz u nas nie tylko wybór środków czyszczących, ale również standardowe płyny i chemię do celów serwisowych. Dysponujemy chemią sprawdzonych producentów i oferujemy środki dedykowane różnym modelom maszyn.

  • Płyny do chłodnicy
  • Płyny hamulcowe
  • Spray silikonowy

Części do maszyn
Rury i kształtki
Zakuwanie węży

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń +14 627 91 12

Wprowadź poprawny nr tel.

Weryfikacja Captcha jest wymagana