HOME / Oferta / Lemiesze
Lemiesze

Lemiesze

Oferujemy wysokiej jakości lemiesze. Od ponad 10 lat dostarczamy klientom szereg nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. Dzięki długoletniemu doświadczeniu dokładnie wiemy, czego potrzebują firmy z branży budowlanej. W efekcie możemy pochwalić się wyjątkowo szeroką ofertą, która odpowiada na najróżniejsze wyzwania dzisiejszych przedsięwzięć realizowanych na placu budowy.

Produkty, które oferujemy, są siłą napędową różnego rodzaju projektów, również tych o dużym zasięgu. Dzięki nam przedsięwzięcia budowlane przynoszą oczekiwane efekty i mogą odbywać się bez zakłóceń. Działamy przy tym wielokierunkowo – nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych, jak i małych firm. Współpracujemy także z klientami indywidualnymi, którzy są zainteresowani samodzielnym wykonaniem przydomowej instalacji. Z nami zadbasz o pomyślne zakończenie każdego projektu realizowanego na placu budowy i przedłużysz żywotność swoich maszyn budowlanych.

Solidny i praktyczny lemiesz w wielu różnych odsłonach to nasza specjalność. Proponujemy przede wszystkim funkcjonalne lemiesze do różnego typu koparek i ładowarek, oferując wyposażenie dopasowane do popularnych modeli budowlanych urządzeń. Dzięki odpowiednio wybranym lemieszom znacznie zwiększysz efektywność prac o charakterze ziemnym. Sprawdź, do jakich marek i modeli urządzeń możesz zamówić u nas profesjonalne wyposażenie!

  • Lemiesze do koparek
  • Lemiesz do JCB
  • Lemiesz Cat
  • Lemiesz Manitou

Części do maszyn
Rury i kształtki
Zakuwanie węży

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń +14 627 91 12

Wprowadź poprawny nr tel.

Weryfikacja Captcha jest wymagana