HOME / Oferta / Oleje I Smary
Oleje i smary

Oleje I Smary

Oferujemy wysokiej jakości oleje i smary do maszyn budowlanych. Od ponad 10 lat dostarczamy klientom szereg nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. Dzięki długoletniemu doświadczeniu dokładnie wiemy, czego potrzebują firmy z branży budowlanej. W efekcie możemy pochwalić się wyjątkowo szeroką ofertą, która odpowiada na najróżniejsze wyzwania dzisiejszych przedsięwzięć realizowanych na placu budowy.

Produkty, które oferujemy, są siłą napędową różnego rodzaju projektów, również tych o dużym zasięgu. Dzięki nam przedsięwzięcia budowlane przynoszą oczekiwane efekty i mogą odbywać się bez zakłóceń. Działamy przy tym wielokierunkowo – nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych, jak i małych firm. Współpracujemy także z klientami indywidualnymi, którzy są zainteresowani samodzielnym wykonaniem przydomowej instalacji. Z nami zadbasz o pomyślne zakończenie każdego projektu realizowanego na placu budowy i przedłużysz żywotność swoich maszyn budowlanych.

Proponujemy smary i oleje do maszyn budowlanych. Znajdziesz u nas produkty dedykowane różnym modelom koparek, walców, koparko-ładowarek i nie tylko. Oferujemy przy tym rozwiązania dostosowane do maszyn wielu popularnych producentów. Dzięki nam możesz skutecznie zadbać o sprawność maszyn używanych w toku realizacji budowlanych. Sprawdź, co proponujemy.

  • Olej hydrauliczny
  • Olej silnikowy
  • Olej przekładniowy
  • Różnego rodzaju smary

Części do maszyn
Rury i kształtki
Zakuwanie węży

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń +14 627 91 12

Wprowadź poprawny nr tel.

Weryfikacja Captcha jest wymagana