HOME / Oferta / Pasy Transportowe
Pas transportowy

Pasy Transportowe

Oferujemy wysokiej jakości pasy transportowe. Od ponad 10 lat dostarczamy klientom szereg nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. Dzięki długoletniemu doświadczeniu dokładnie wiemy, czego potrzebują firmy z branży budowlanej. W efekcie możemy pochwalić się wyjątkowo szeroką ofertą, która odpowiada na najróżniejsze wyzwania dzisiejszych przedsięwzięć realizowanych na placu budowy.

Produkty, które oferujemy, są siłą napędową różnego rodzaju projektów, również tych o dużym zasięgu. Dzięki nam przedsięwzięcia budowlane przynoszą oczekiwane efekty i mogą odbywać się bez zakłóceń. Działamy przy tym wielokierunkowo – nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych, jak i małych firm. Współpracujemy także z klientami indywidualnymi, którzy są zainteresowani samodzielnym wykonaniem przydomowej instalacji. Z nami zadbasz o pomyślne zakończenie każdego projektu realizowanego na placu budowy i przedłużysz żywotność swoich maszyn budowlanych.

Wytrzymały i solidny pas transportowy to jeden z produktów przydatnych nie tylko w toku realizacji budowlanych. Proponujemy wysokojakościowe pasy dedykowane towarom o dużej masie. Sposób wykonania oraz materiał pasów Dor-An gwarantują wysoki poziom trwałości, dzięki któremu możliwe jest bezpieczne przewożenie towarów – zarówno na krótkich, jak i na dłuższych dystansach. Zapoznaj się z naszym bogatym asortymentem pasów transportowych!

  • Pas transportowy z napinaczem
  • Pas transportowy 6m
  • Pas transportowy 8m
  • Pas transportowy 10m
Części do maszyn
Rury i kształtki
Zakuwanie węży

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń +14 627 91 12

Wprowadź poprawny nr tel.

Weryfikacja Captcha jest wymagana