HOME / Oferta / Podkładki Dystansowe
Podkładki dystansowe

Podkładki Dystansowe

Oferujemy wysokiej jakości podkładki dystansowe. Od ponad 10 lat dostarczamy klientom szereg nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. Dzięki długoletniemu doświadczeniu dokładnie wiemy, czego potrzebują firmy z branży budowlanej. W efekcie możemy pochwalić się wyjątkowo szeroką ofertą, która odpowiada na najróżniejsze wyzwania dzisiejszych przedsięwzięć realizowanych na placu budowy.

Produkty, które oferujemy, są siłą napędową różnego rodzaju projektów, również tych o dużym zasięgu. Dzięki nam przedsięwzięcia budowlane przynoszą oczekiwane efekty i mogą odbywać się bez zakłóceń. Działamy przy tym wielokierunkowo – nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych, jak i małych firm. Współpracujemy także z klientami indywidualnymi, którzy są zainteresowani samodzielnym wykonaniem przydomowej instalacji. Z nami zadbasz o pomyślne zakończenie każdego projektu realizowanego na placu budowy i przedłużysz żywotność swoich maszyn budowlanych.

Proponujemy podkładki do maszyn budowlanych – koparek, koparko-ładowarek i nie tylko. Dzięki solidnym materiałom i odpowiedniemu wyprofilowaniu nasze podkładki doskonale realizują swoją funkcję. Oczywiście proponujemy wiele różnych rozmiarów podkładek dystansowych, aby możliwe było bezproblemowe dopasowanie elementu do maszyny budowlanej. Wybierz optymalne rozwiązanie dzięki naszej zróżnicowanej ofercie!

  • Podkładki dystansowe od 30 do 80mm średnicy i o grubości od 1 do 5mm

Części do maszyn
Rury i kształtki
Zakuwanie węży

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń +14 627 91 12

Wprowadź poprawny nr tel.

Weryfikacja Captcha jest wymagana