HOME / Oferta / Przepusty
Przepusty

Przepusty

Oferujemy wysokiej jakości przepusty. Od ponad 10 lat dostarczamy klientom szereg nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. Dzięki długoletniemu doświadczeniu dokładnie wiemy, czego potrzebują firmy z branży budowlanej. W efekcie możemy pochwalić się wyjątkowo szeroką ofertą, która odpowiada na najróżniejsze wyzwania dzisiejszych przedsięwzięć realizowanych na placu budowy.

Produkty, które oferujemy, są siłą napędową różnego rodzaju projektów, również tych o dużym zasięgu. Dzięki nam przedsięwzięcia budowlane przynoszą oczekiwane efekty i mogą odbywać się bez zakłóceń. Działamy przy tym wielokierunkowo – nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych, jak i małych firm. Współpracujemy także z klientami indywidualnymi, którzy są zainteresowani samodzielnym wykonaniem przydomowej instalacji. Z nami zadbasz o pomyślne zakończenie każdego projektu realizowanego na placu budowy i przedłużysz żywotność swoich maszyn budowlanych.

Naszą specjalnością jest solidna rura przepustowa w wielu różnych wariantach. Zapewniamy dużą dostępność rozmiarów, dzięki czemu możesz dopasować opcję do skali projektu i indywidualnych wymagań realizacji budowlanej. Znajdziesz u nas wysokiej jakości przepusty drogowe w postaci karbowanych rur przepustowych. Rozwiązania Dor-An są wysoce wytrzymałe i skutecznie odprowadzają nagromadzoną wodę, zapewniając bezpieczeństwo na drogach i podjazdach. Zamów rury przepustowe dopasowane do realizowanego przedsięwzięcia budowlanego.

  • Przepust drogowy
  • Rura karbowana przepustowa
  • Rura przepustowa fi 400
  • Rura przepustowa fi 1000

Części do maszyn
Rury i kształtki
Zakuwanie węży

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń +14 627 91 12

Wprowadź poprawny nr tel.

Weryfikacja Captcha jest wymagana