HOME / Oferta / Wynajem samochodu
Wynajem samochodu

Wynajem samochodu

Oferujemy wynajem samochodu. Od ponad 10 lat dostarczamy klientom szereg nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. Dzięki długoletniemu doświadczeniu dokładnie wiemy, czego potrzebują firmy z branży budowlanej. W efekcie możemy pochwalić się wyjątkowo szeroką ofertą, która odpowiada na najróżniejsze wyzwania dzisiejszych przedsięwzięć realizowanych na placu budowy.

Produkty, które oferujemy, są siłą napędową różnego rodzaju projektów, również tych o dużym zasięgu. Dzięki nam przedsięwzięcia budowlane przynoszą oczekiwane efekty i mogą odbywać się bez zakłóceń. Działamy przy tym wielokierunkowo – nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych, jak i małych firm. Współpracujemy także z klientami indywidualnymi, którzy są zainteresowani samodzielnym wykonaniem przydomowej instalacji. Z nami zadbasz o pomyślne zakończenie każdego projektu realizowanego na placu budowy i przedłużysz żywotność swoich maszyn budowlanych.

Poza bogatym asortymentem produktów budowlanych i hydraulicznych zapewniamy również wynajem samochodów ciężarowych. Wychodzimy w ten sposób naprzeciw kolejnej kwestii, którą muszą podjąć firmy z branży budowlanej. Mowa tutaj oczywiście o transporcie różnego rodzaju materiałów. Dzięki nam otrzymujesz kompleksowe usługi w jednym miejscu. Zapraszamy do współpracy!

  • Samochody do transportu materiałów
  • Wynajem samochodu ciężarowego

Części do maszyn
Rury i kształtki
Zakuwanie węży

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń +14 627 91 12

Wprowadź poprawny nr tel.

Weryfikacja Captcha jest wymagana