HOME / Oferta / Zawiesia Łańcuchowe
Zawiesia Łańcuchowe

Zawiesia Łańcuchowe

Oferujemy wysokiej jakości zawiesia łańcuchowe. Od ponad 10 lat dostarczamy klientom szereg nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. Dzięki długoletniemu doświadczeniu dokładnie wiemy, czego potrzebują firmy z branży budowlanej. W efekcie możemy pochwalić się wyjątkowo szeroką ofertą, która odpowiada na najróżniejsze wyzwania dzisiejszych przedsięwzięć realizowanych na placu budowy.

Produkty, które oferujemy, są siłą napędową różnego rodzaju projektów, również tych o dużym zasięgu. Dzięki nam przedsięwzięcia budowlane przynoszą oczekiwane efekty i mogą odbywać się bez zakłóceń. Działamy przy tym wielokierunkowo – nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych, jak i małych firm. Współpracujemy także z klientami indywidualnymi, którzy są zainteresowani samodzielnym wykonaniem przydomowej instalacji. Z nami zadbasz o pomyślne zakończenie każdego projektu realizowanego na placu budowy i przedłużysz żywotność swoich maszyn budowlanych.

Zawiesia to element, który jest często wykorzystywany na placu budowy. Sprawdza się szczególnie w przypadku skomplikowanych realizacji budowlanych. Dzięki zawiesiom łańcuchowym możliwa jest skuteczna i bezpieczna relokacja materiałów o znacząco wysokiej masie. W Dor-An znajdziesz wysokojakościowe zawiesia przeznaczone do różnych modeli urządzeń budowlanych.

  • Zawiesia stalowe
  • Zawiesia jednocięgnowe
  • Zawiesia dwucięgnowe
  • Zawiesia pod zamówienie według wytycznych klienta

Części do maszyn
Rury i kształtki
Zakuwanie węży

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń +14 627 91 12

Wprowadź poprawny nr tel.

Weryfikacja Captcha jest wymagana