HOME / Oferta / Zawiesia Pasowe
Zawiesia pasowe

Zawiesia Pasowe

Oferujemy wysokiej jakości zawiesia pasowe. Od ponad 10 lat dostarczamy klientom szereg nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. Dzięki długoletniemu doświadczeniu dokładnie wiemy, czego potrzebują firmy z branży budowlanej. W efekcie możemy pochwalić się wyjątkowo szeroką ofertą, która odpowiada na najróżniejsze wyzwania dzisiejszych przedsięwzięć realizowanych na placu budowy.

Produkty, które oferujemy, są siłą napędową różnego rodzaju projektów, również tych o dużym zasięgu. Dzięki nam przedsięwzięcia budowlane przynoszą oczekiwane efekty i mogą odbywać się bez zakłóceń. Działamy przy tym wielokierunkowo – nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych, jak i małych firm. Współpracujemy także z klientami indywidualnymi, którzy są zainteresowani samodzielnym wykonaniem przydomowej instalacji. Z nami zadbasz o pomyślne zakończenie każdego projektu realizowanego na placu budowy i przedłużysz żywotność swoich maszyn budowlanych.

Dysponujemy rozległą ofertą zawiesi pasowych. Proponujemy solidne i bezpieczne rozwiązania o dużych możliwościach. Znajdziesz u nas zawiesia zróżnicowane pod względem możliwego udźwigu. Oferujemy produkty przeznaczone do wielu różnych rodzajów maszyn budowlanych. Wszystkie dostępne zawiesia charakteryzują się funkcjonalnością i doskonale wspierają prace relokacyjne na placach budowy.

  • Zawiesia 2t
  • Zawiesia 3t
  • Zawiesia 4t
  • Zawiesia pasowe 10t

Części do maszyn
Rury i kształtki
Zakuwanie węży

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń +14 627 91 12

Wprowadź poprawny nr tel.

Weryfikacja Captcha jest wymagana